wtorek, 29 września 2015

Sezon na karteczki trwa... tym razem dla świeżo upieczonej Babci. :-)

Ostatnio często pracuję nad kartkami okolicznościowymi. .. i oto następna karteczka.... 18 września przyszedł na świat pierwszy wnusio mojej koleżanki z pracy, Adaś :-) w mijającym tygodniu któraś z koleżanek miała pomysł by uczcić ten fakt jakimś drobiazgiem. ... no i padło na mnie jeśli chodzi o szczegóły i wykonanie. ... tak więc w piątek 25 września wieczorem rozpoczęłam pracę a na drugi dzień po południu karteczka  już była gotowa. .. Zatem zapraszam na fotorelację z pracy i efektu końcowego. ...
Przygotowania: Aida firmy ZWEIGART nr 18 ct kolor jasnoszary, mulina PND (kolory dobrane przeze mnie) , jak widzicie na zdjęciu poniżej nie ma na nim żadnego schematu...ale zwykle takie małe motywy haftuję z ekranu telefonu komórkowego...Haftowanie:Po wypraniu i wyprasowaniu motyw wyglądał tak : Kolejny etap to przygotowanie haftu do "zamontowania" na karteczkowej bazie: No i prace nad ostatecznym kształtem kartki:
No i oto końcowy efekt w całości jak i w szczegółach :-) : Jeśli chodzi o ostateczny kształt tej karteczki, to kiedy zaczynałam haftować motyw wózeczka to miałam zupełnie inną wizję i inne wyobrażenie jak będzie finalnie wyglądać... jednak po wyprasowaniu motywu zaczęłam przegląd moich tzw "przydasi" z których zwykle tworzę kartki i tak oto bardzo spontanicznie karteczka wyszła tak jak widzicie powyżej :-)

7 komentarzy:

  1. Fajny wzorek, chyba sie jeszcze z nim nie spotkalam. Ja tez tak czasem nam, ze zaczynam prace z pewnym pomyslem, a potem koncepcja sie zmienia ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna karteczka. Obdarowana na pewno się ucieszyła.

    OdpowiedzUsuń
  3. Karteczka prześliczna :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde odwiedziny i każde słowo komentarza :-)